20180903_190155

Jste připraveni na zimu ?

Vím,že to neslyšíte rádi, ale zimní sezóna se neúprosně blíží.

My jsem připraveni.

Máte kotel na peletky a nevíte jak si vybrat? Kde koupit? Proč jsou někde levnější a někde dražší?

To vše víme a rádi Vám poradíme. Nepíšeme to jen tak od stolu, ale ze zkušeností.

Na naší provozovně máme již rok moderní plně automatický kotel na peletky splňující nejnovější normu. Dlouho jsme testovali různé druhy peletek. Některé průměrné, některé velmi špatné. Myslíte si , že koupit levné peletky je super? I my jsme si to mysleli :) . Po neustálém zapíkání hořáku a čištění kotle co třetí den, jsme z takového názoru rychle vystřízlivěli. Prakticky jsme testovali všechny druhy peletek do finální super verze. Kde jsme našli úžasný poměr ceny a výkonu. Peletky, které jsou cenově dostupné a díky kvalitě i dlouho vydrží, tím se dostanete s kvalitním palivem na poměr ceny levných peletek.  Velmi důležitá informace pro majitele kotlů je , že tyto peletky s vysokou výhřevností disponují  certifikátem třídy EN Plus A1. Pro naše partnery jsme připravili možnost tyto peletky koupit. Disponujeme i vlastní dopravou. Peletky jsou baleny do 15kg pytlů  na paletě o hmotnosti 1050kg. Při zakoupení celé palety Vám ji po Jeseníku přivezeme zdarma.

Cena peletek je 6,57 Kč za Kg – tedy 6.990,- za paletu 1050kg včetně dopravy.

Pro více informací nás můžete kontaktovat.

V případě zájmu je možné Vám peletky ukázat v „akci“ na naší provozovně v Domašově.

 

Takové krátké video z našeho teslování. Jak dopadne hořák automatického kotle již druhý až třetí den po topením nekvalitních peletek.

Komentář: kůra a jiné složky dřeva, které nepatří do peletek se na hořáku spěčou a uděljí strusku. proto se vždy před koupí informujte, jestli peletky mají certifikát EN plus A1. Pokud peletky nemají tuto normu, jedná se o peletky nehlídané při její výrobě a mohou obsahovat různé složky paliva, které do peletek nepatří.